چهارشنبه 1396/12/2 - 21 : 18
مشخصات امام جمعه
رضا حقیان
رضا حقیان
دورود
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/6/24
توطئه جداسازی اقلیم کردستان از عراق با تحریک آمریکا و حمایت رژیم صهیونیستی اعلام می‌شود.
حجت السلام رضا حقیان در خطبه‌های نمازجمعه دورود بیان کرد:امروز شاهدیم در حالیکه گروهک تکفیری_صهیونیستی داعش نفس‌های آخر خود را می‌کشد،دوباره توطئه جداسازی اقلیم کردستان از عراق با تحریک آمریکا و حمایت رژیم صهیونیستی اعلام می‌شود.

وی افزود:این طرح آمریکایی _ رژیم صهیونیستی است و آنها اهداف خاصی دارند که از جمله آن ممانعت از نفوذ روز افزون جمهوری اسلامی در کشور عراق است.

امام جمعه دورود گفت:هدف بعدی این است که اقلیم کردستان که دارای ذخایر ومنابع نفت و گاز بسیار زیادی است،را غارت کرده و از بعد اقتصادی به نفع خود سود ببرند.

وی اظهار داشت:طراحی این طرح و حمایت در اجرای تجزیه آن در غالب همه پرسی این است که افکار مسلمین و کشورهای مسلمان از رژیم صهیونیستی به سمت این موضوع برود.

حقیان در ادامه ضمن ضمن تبریک جشن عاطفه ها گفت :هر ساله در آستانه بازگشایی مدارس،جشن عاطفه‌ها به‌عنوان یک جشن ملی و روز مذهبی برگزار می‌شود که هدف از برگزاری این جشن در سراسر کشور کمک به دانش آموزان نیازمند است.

وی خاطرنشان کرد: توان و قدرت مالی دولت و وزارت آموزش وپرورش فعلا در حدی نیست که به صورت مستقل و بدون حمایت‌های مردمی نیازمندی‌های دانش آموزهای سراسر کشور را برطرف کند لذا این موضوع به حضور مردم نیازمند است.

خطیب نماز جمعه دورود گفت:مردم با کمک‌های مالی خود هرساله در جهت رفع این نیازمندی اقدامات شایسته‌ای انجام داده‌اند و لذا امسال نیز انتظار می‌رود که با مجری این طرح یعنی کمیته امداد امام خمینی همکاری کرده و در شادی دانش‌آموزان نیازمند سهیم باشند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه